Klor

Klor Dioksit

klor dioksit

Pozitif Kimya Ltd Şti klor dioksit (ClO2) satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız genellikle klor dioksit diye de tabir edilen alternatif su dezenfektanının satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hammadde temini noktasında yardımcı olmaktadır. Klor dioksit son yıllarda kullanılmaya başlanmış etkili bir dezenfektandır. Tad ve koku değişikliği yapmadığı için meyve, sebze ve tavukçuluk sektöründe kullanılır. Nitritli ve amonyaklı ve yüksek PH lı sularda etkilidir. Uzun süreli etkiye sahiptir. Klor dioksit 30kg lık ambalajlarda satışa sunulur.

Klor Dioksitin Kullanım Alanları
- İçme Suyu dezenfeksiyonunda
- Gıda Sektöründe
- Meşrubat Sanayiinde
- Arıtma sektöründe
- İlaç sektöründe
- Su depolarının temizlenmesinde
- Yüzme havuzlarında
- Tavuk kümeslerinde
- Çiçekçilik ve akvaryum sektöründe
- Süt endüstrisinde
- Maden suyu ve sodası üretim tesislerinde
- İçme Suyu üretim tesislerinde


Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

Klor haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz. Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.


(İng). chlorine dioxide, Chlordioxid

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul