Klor

Sıvı Klor

sıvı klor

Pozitif Kimya Ltd Şti 2002 yılındadan beri sıvı klor satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız genellikle klor diye de tabir edilen sıvı klor satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hammadde temini konusunda yardımcı olmaktadır. Klor yeşilimsi sarı, bir sıvı kimyasal maddedir. İçme sularının dezenfeksiyonunda çok yaygın olarak kullanılan sıvı klor ayrıca havuz sularının temizliğinde de kullanılmaktadır. Çok iyi bir dezenfektan olduğundan tercih edilmelidir.

Klor kullanım alanının genişliği ile birçok sektöre hitap etmektedir. Uygun fiyatından ve kuvvetli ağartıcı ve dezenfektan olma özelliğinden dolayı değişik sektörlerde çok kullanılan bir kimyasaldır. Özellikle şehir sularının dezenfekte edilmesinde (su şartlandırma) sıvı klor kullanılır. Bunun yanı sıra yüzme havuzlarındaki suların dezenfekte edilmesinde çamaşır suyu imalatında ,kağıt ağartmada sıvı klor (hayvan çiftliklerinde) mikrop öldürücü dezenfektan madde olarak çok sayıda alanda kullanılır.

Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

Klor haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz. Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.


flüssiges Chlor , liquid chlorine

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul