Klor

Tablet Klor

tablet klor

Pozitif Kimya Ltd Şti 2002 yılındadan beri sıvı klor, toz klor, tablet klor, granül klor, klor dioksit satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız genellikle tablet klor diye de tabir edilen katı formadaki %90 lık klor satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hammadde temini noktasında yardımcı olmaktadır. Tablet Klor değişik ebatlarda üretilmektedir. İçme sularının dezenfeksiyonunda çok yaygın olarak kullanılan tablek klor kullanımının kolaylığı sebebiyle havuz sularının temizliğinde kullanılmaktadır.

Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

Klor haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz. Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.


chlortabletten, Clor tablet, chlorine tablets

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul